Monos

Monos izle | Monos Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Monos izle | Monos Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Monos izle, Monos Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Monos Fragmanı Full hd tek parça izle 

Filmin Yönetmeni: Alejandro Landes

Filmin Oyuncuları: Julianne Nicholson, Moises Arias, Julian Giraldo

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 29 Kasım2019

Filmin Süresi : 1 saat 42 dakika

Monos Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Monos Full hd | Altyazılı | Türkçe Dublaj izle

Monos Filmi konusu: Latin Amerika’nın dağlık bölgelerinde bir grup genç gerilla eğitimi almaktadır. Gençler kendilerine filmlerde gördükleri karakterlerin isimlerini seçmişlerdir. Rambo, Boom Boom, Smurf gibi. Bu grup kızlı erkekli bir ekiptir. Bu çocuklar bir örgüt tarafından dağlık bir bölgede insanları öldürmek amacıyla yetiştirilmekte ve eğitime tabi tutulmaktadır. Çocuklar gündüzleri ağır bir askeri eğitim alarak insan öldürmeyi öğrenirken geceleri bir başlarına kaldıkları zamanlarda ise kendi dünyalarına dönerler ve birlikte oyun oynamaya başlarlar ve gençliklerini yaşamaya başlarlar.

Monos izle | Monos Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Monos izle | Monos Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Monos Tek Parça 1080p | 720p izle

Günün birinde bir grup çocukları pusuya düşürür, onları ormanlık alana çeker. Çocuklar için işler içinden çıkılmaz bir duruma doğru sürüklenir. Aldıkları askeri eğitimi uygulamak ve peşlerinde olan ekibe karşı amansız bir mücadele vermek zorunda kalırlar. Kasım 2019 tarihinde gösterime girerek izleyiciler ile buluşan film 1 saat 42 dakikalık süreye sahiptir.

Monos Filmi, Monos 2019 Filmi izle, Monos Tek parça izle, Monos Full hd izle, Monos Filmi konusu, Monos Filmi oyuncuları, Monos Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın