Hustlers

Hustlers izle | Hustlers Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Hustlers izle | Hustlers Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Hustlers izle, Hustlers Filmi 2020 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Hustlers Fragmanı Full hd tek parça izle 

Filmin Yönetmeni: Lorene Scafaria

Filmin Oyuncuları: Jennifer Lopez, Constance Wu, Julia Stiles

Filmin Türü: Biyografi, Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 24 Ocak2020

Filmin Süresi : 1 saat 47 dakika

Hustlers Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Hustlers Full hd | Altyazılı | Türkçe Dublaj izle

Hustlers Filmi konusu: Eskiden striptiz klüplerinde çalışan ve birbiri ile tanışan bir grup kadın, çok farklı bir amaç için bir araya gelirler. Bir araya gelen bu ekip Wall Street gibi beyaz yakalıların çalıştığı yerlerden müşteriler ayarlamakta ve sonrasında onlara farklı yöntemler ile şantaj yaparak dolandırıcılık yapmaktadır. Wall Street gibi kalburüstü yerlerde çalışan kişilerin ekonomik anlamda oldukça varlıklı olmaları bu kişileri kızlar için hedef yapmaktadır. Bu insanların en büyük zaafı da kolaylıkla tahmin edilebileceği gibi kadınlardır. Jennifer Lopez’in kadınların başında bulunan ekip lideri olarak oynadığı filmde kadınlar, hedef olarak belirledikleri kişileri türlü yöntemler ile ağlarına düşürmekte, onların kredi kartını çalarak şahsi harcamalar yapmak gibi basit yöntemlerden başlayarak kişileri dolandırmaktadırlar.

Hustlers izle | Hustlers Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Hustlers izle | Hustlers Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Hustlers Tek Parça 1080p | 720p izle

Gerçek bir hikayeden uyarlanan film Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek olup 1 saat 47 dakikalık süreye sahiptir. Filmin çekimleri esnasında konu gerçek bir hayattan alınarak hikayelendirildiği için gerçek kişi olan ve olayları yaşayan Samantha Barbash, filmin hikayesinin kendi yaşadıkları üzerine kurulu olması, kendisinden izin alınmaksızın sinema filmi çekilmesi nedeniyle toplamda 40 milyon dolar değerinde bir tazminat davasını filmi çeken şirkete açma yoluna gitmiştir.

Hustlers Filmi, Hustlers 2020 Filmi izle, Hustlers Tek parça izle, Hustlers Full hd izle, Hustlers Filmi konusu, Hustlers Filmi oyuncuları, Hustlers Filmi Yönetmeni, Hustlers Watch, Hustlers Watch Movie, Hustlers Watch Film, Hustlers Watch Online, Hustlers Watch Online Free

Bir cevap yazın