Dilsiz

Dilsiz izle | Dilsiz Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Dilsiz izle | Dilsiz Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Dilsiz izle, Dilsiz Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Dilsiz Fragmanı Full hd tek parça izle 

Filmin Yönetmeni: Murat Pay

Filmin Oyuncuları: Ozan Çelik, Mim Kemal Öke, Vildan Atasever

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 29 Kasım2019

Filmin Süresi : 1 saat 35 dakika

Dilsiz Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Dilsiz Full hd | Altyazılı | Türkçe Dublaj izle

Dilsiz Filmi konusu: Sami, duvar ressamlığı yaparak geçimini sağlamakta olan ve küçük bir evde yaşamakta olan bir adamdır. Babaannesi vefat eden Sami’ye babaannesinden bir sandık miras olarak kalır. Bu sandığı açtığında içerisinde hat sanatı yapımında kullanılan bir takım malzemeler olduğunu görür. Sami, babaannesinden kalan bu sandık ve malzemeler ile ne yapacağını düşünürken karşısına Selma adında bir kadın çıkar ve Sami’nin yaşamı farklı bir hal almaya başlar. Selma, hat sanatı ile ilgili olarak daha önce çalışmalarda bulunmuştur ve Sami’ye de bu konuda yardımcı olmaya başlar. Sami, Selma’dan aldığı yardım ile hat sanatıyla ilgilenmeye başlar. Bu işin duayeni olan, adı herkes tarafından bilinen büyük usta Eşref Efendi ile tanışır. Eşref Efendi zor bir adamdır, ondan da bu konuda destek almaya başlar. Ama öyle bir gün gelir ki Sami, Eşref Efendi ile Selma arasında kalır.

Dilsiz izle | Dilsiz Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Dilsiz izle | Dilsiz Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Dilsiz Tek Parça 1080p | 720p izle

 Kendisine vefat eden babaannesinden kalan ufak bir sandıktan çıkan malzemeler ile hayatının akışı değişen Sami, hat sanatına merak duymaya başlar. Selma adında genç bir kadın yoluna çıkar. Selma daha önce hat sanatı ile ilgilenmiş birisidir ve ona hat sanatı konusunda yardımcı olmaya başlar. Yerli yapım bir film olan Dilsiz Kasım 2019 tarihinde sinema salonlarında izleyiciler ile buluşmuştur.

Dilsiz Filmi, Dilsiz 2019 Filmi izle, Dilsiz Tek parça izle, Dilsiz Full hd izle, Dilsiz Filmi konusu, Dilsiz Filmi oyuncuları, Dilsiz Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın